Viber

Viber iPhone için

İPhone'unuzda ücretsiz aramalar ve SMS

Viber , iOS cihazınızdan ücretsiz uygulamayı, görüntülü sohbet etmenizi ve ücretsiz kısa mesaj göndermenizi sağlar.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

 • Kullanımı çok basit
 • Viber üzerinde olan kişileri size bildirir.
 • Terbiyeli çağrı kalitesi
 • Fotoğraf ve video gönder
 • Sohbetleri canlandırmak için çıkartmalar ve ifadeler
 • 100 kişiye kadar grup mesajlaşma
 • Hold & Talk özelliği

DEZAVANTAJLAR

 • Viber'e geçmek için arkadaşlarını ikna etmelisin.

Mükemmel
9

Viber , iOS cihazınızdan ücretsiz uygulamayı, görüntülü sohbet etmenizi ve ücretsiz kısa mesaj göndermenizi sağlar.

Viber ile neler yapabilirsiniz?

Viber benzer şekilde çalışır Skype , 3G veya WiFi üzerinden diğer Viber kullanıcıları ile ücretsiz sohbet ve görüntülü sohbet etmenizi sağlamak için VOIP kullanarak. Ayrıca Viber arkadaşlarınızdan kısa mesajlar göndermenize ve almanıza izin veren ücretsiz metin mesajlaşmasını da destekler.

Viber sohbet arayüzünde konuşmalarınızı canlandırmaya yardımcı olacak birçok özellik var. Fotoğrafları ve videoları gönderebilir , konumunuzu paylaşabilir, ifadeler ekleyebilir ve konuşmaya eklemek için bir dizi eğlenceli çıkartma arasından seçim yapabilirsiniz.

Mesajlaşma ekranının arka planını özelleştirebilir, koleksiyonunuzdan bir fotoğraf seçebilir veya yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz. Ancak bu arka plan, konuştuğunuz kişiyle paylaşılmamaktadır.

Viber'in bir diğer canavarı, Viber'in masaüstü sürümleriyle senkronize edilmesine verdiği destektir. , Windows ve Mac . Mesajlar ve sohbet geçmişi artık tamamen senkronize edildi ve hatta canlı aramaları telefonunuzdan telefonunuzdan masaüstü uygulamasına aktarabilirsiniz. Viber, tablet ve telefon cihazlarında eşzamanlı olarak kullanılabilir.

Viber, gerçek zamanlı olarak anlık sesli mesajlar göndermenizi sağlayan bir ' Beklet ve Konuş ' özelliğini içerir. Bu gibi uygulamalar tarafından popülerleştirilen bir özellik Voxer ve Zello ve ayrıca içine inşa edilmiştir Naber . Oynamak eğlencelidir ve sohbetlerinize yeni bir boyut ekler.

Viber nasıl kullanılır

Skype'tan farklı olarak, onu kullanmak için Viber'e kaydolmanız gerekmez. Telefon numaranızı bir kez kaydettirirsiniz ve bir kod içeren bir SMS mesajı alırsınız. Bu kodu Viber'e girin ve işte bu kadar.

Tüm telefon rehberiniz otomatik olarak uygulamaya aktarılır ve yeni arkadaşlar Viber kullanıcı adlarını kullanarak veya ekran QR kodunu tarayarak anında eklenebilir. Ayrıca yüklü olan herhangi bir kişinin yanında Viber logosu görüntülenir. Ardından, dünyanın neresinde olursanız olun, hatta hangi telefonu kullanıyor olursanız olun, ücretsiz olarak adlandırmak için adlarını tıklayabilirsiniz. Bir kişinin Viber yüklü olmaması durumunda, normal bir çağrının ücretiyle ücretlendirilecek olsanız da, onları uygulama aracılığıyla çağırabilirsiniz.

Viber arayüzü çok net bir şekilde ortaya konarak uygulamayı nasıl kullanacağınızı çok açık hale getiriyor. Push bildirimleri , herhangi bir mesajı veya etkinliği kaçırmadığınızdan emin olmak için hazırdır.

Viber ile yapılan aramaların kalitesi genellikle çok iyi ve Skype'ın saygınlığına saygı duyuyor - elbette, kalite genellikle hücresel bir çağrı kadar net değil.

Karar

Viber sadece cep telefonunuz için mükemmel sohbet uygulaması hakkında. Fantastik görünüyor, ücretsiz arkadaşlarınızla sohbet etmeyi kolaylaştırıyor ve kullanımı çok eğlenceli!


Viber'in son güncellemesi, bir dizi ilginç yeni özellik sunuyor. Uygulama artık etkileşimli bildirimler ve Viber kullanarak doğrudan diğer uygulamalardan içerik paylaşma yeteneği dahil olmak üzere iOS 8 özellik sini destekliyor .

Kullanıcı arayüzünün tasarımı artık uygulamanın kolaylaşmasını sağlıyor ve geliştirici performansı iyileştirdi ve bazı hataları düzeltdi .

Değişiklikler

 • Viber'in son güncellemesi, bir dizi ilginç yeni özellik sunuyor. Uygulama artık etkileşimli bildirimler ve Viber kullanarak doğrudan diğer uygulamalardan içerik paylaşma yeteneği dahil olmak üzere iOS 8 özellik sini destekliyor .

  Kullanıcı arayüzünün tasarımı artık uygulamanın kolaylaşmasını sağlıyor ve geliştirici performansı iyileştirdi ve bazı hataları düzeltdi .

iphone için Sosyal ve İletişim en fazla indirilenler

Viber hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×